Dodání našich lamp trvá 1 až 6 týdnů. Přesný termín dodání lampy vám sdělíme ihned po objednávce. Pokud kupujete lampu například jako dárek a potřebujete ji mít ke konkrétnímu termínu, zavolejte nám nebo nám napište a informujeme vás o aktuálních skladových zásobách, které jsou k odeslání ihned.

Proces výroby je dlouhý díky jedinečnosti skladby lampy a díky důrazu na kvalitu handmade produktu.

Keramický základ lampy má nejdelší vývojovou etapu. Hlína z které se základ vyrábí má týdenní fázi sušení. Poté následuje výpal glazury. Jelikož se jedná o klasickou dílnu, má určitou kapacitu. Po doručení zásilky látek z Velké Británie, dáváme do výroby klobouky, které ručně velmi kvalitně vyrábí rodinná firma, která zásobuje klobouky lamp velké hotely a společnosti na svítidla, výroba klobouku proto může trvat 2 až 3 týdny. Kovovou součást lampy nám český výrobce dodává taktéž do dvou týdnů.

Následuje kompletování lampy, elektroinstalace a odesílání k Vám na Vaši adresu, podle toho jestli lampa cestuje po Čechách, Evropě nebo až za oceán. Lampy doručujeme kurýrní službou, která vám lampu přinese až k vám domů.